Uygun Taşın

Bir Evden Eve Nakliye Platformu.

Ev Taşımacılığı mı Yapıyorsun?

Aramıza Katıl

2 Dakikada Özel Nakliye Fiyatı Al, Ücretsiz Rezervasyonunu Yap!

Evden Eve Nakliyat Fiyat Al | Nakliye Firmaları ve Fiyatları

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliye Sabit Fiyatını Kendin Hesaplayabilirsin.

4 NAKLİYAT FİYATI AL

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenlere, en uygun hizmeti alabilecekleri nakliye ekibini bulmak için Uygun Taşın olarak hizmet vermekteyiz.

Uzun süredir taşımacılık sektöründeki uzman İstanbul nakliye firmaları ile taşınma telaşında olan kişileri buluşturarak, verdiğimiz hizmetin kalitesi dolayısı ile geniş bir kitleye ulaşmış bulunmaktayız.

Sektöründe en az 10 senelik deneyimi olan uzman ekiplerimiz ile müşterilerimize güvenli, hızlı ve kaliteli bir nakliye deneyimi yaşatmayı amaçlamaktayız.

Hizmet anlayışımızı, müşteri memnuniyeti odaklı olarak belirmekteyiz.

Paketlemeden taşımaya, taşımadan yerleştirmeye, yerleştirmeden montaja ve tesisat bağlantılarına kadar hizmet vermekteyiz.

Hizmet almak isteyen kişilerin web sitemizden rezervasyon formunu doldurmaları yeterli olmaktadır.

Nakliyat hizmetinin geri kalanını onlara hiçbir iş bırakmadan biz halletmekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliye’de Neden Bizi Seçmelisiniz?

Taşımacılık hizmeti veren firmalar ile taşınmak isteyenleri buluşturan Uygun Taşın olarak; hizmet verdiğimiz kişilere tek ve sabit bir fiyat uygulamaktayız.

Müşterilerimizin taşınmak istedikleri mesafeye göre evden eve nakliye ücretlerini hesapladıktan sonra, bu fiyata talep edilen ekstra hizmetlerin ücretlerini ekleyerek; tek bir fiyat sunmaktayız.

400’den fazla işinin uzmanı olan nakliye firması ile çalıştığımız için bizi tercih edenlerin eşyalarının güvenle taşınmasını sağlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile bu zamana kadar 3.000’den fazla başarılı İstanbul ev taşımacılığı gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Ayrıca bizden hizmet almış olan müşterilerimizin; onlara yönlendirdiğimiz nakliye firmaları ile ilgili görüşlerini filtresiz bir şekilde web sitemizde sergilemekteyiz.

İstanbul Evden Eve Nakliye'de Neden Bizi Seçmelisiniz?

İstanbul Evden Eve Nakliye’de Neden Bizi Seçmelisiniz?

Bu sayede hizmet alacak olan müşterilerimizin, hizmet kalitemiz ile ilgili bilgi sahibi olabilmesini sağlamaktayız.

Müşterilerimizin taşınma taleplerini iletebilmeleri için doldurmaları gereken rezervasyon formumuz 14 adımdan oluşmaktadır.

Uygun bir nakliye firması ile iletişime geçebilmek için bizden hizmet alacak olan müşterilerimize kolaylık olması açısından, verdiğimiz seçenekler içerisinde kendilerine en uygun olanı seçmelerini beklemekteyiz.

Seçimlerine göre ödemeleri gereken nakliye ücretinin ne kadar olacağını da görebilmeleri mümkün olmaktadır.

Dolayısı ile oldukça kolay ve pratik bir şekilde; birkaç dakika içerisinde rezervasyonlarını tamamlayabilmelerini mümkün kılmaktayız.

Bu yazıya kaç puan verirsin?
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]

Uygun Taşın İle İstanbul’da En Pratik Şekilde Evinizi Taşıtın

Taşınmak isteyen kişiler; taşınma süreçlerinin uzun sürmesinden veya çalıştıkları evden eve nakliye firmalarının söyledikleri tarih ve saatlerde hizmet vermemesinden şikayet edebilmektedirler.

Ancak Uygun Taşın olarak planlı bir iş programı ile çalışmaktayız.

Zamanın değerli olduğunun bilincinde olarak, faaliyetlerimizi hem ekiplerimizin zaman kaybetmeyeceği hem de müşterilerimizin zamanlarının çalınmayacağı şekilde ayarlamaktayız.

Müşterilerimizden evlerinin büyüklüğünü ve kaç oda eşya taşınacağını isteme nedenimiz; bu işlemin ne kadar süreceği ve nakliye ekiplerimizin hangi ekipmanlarla hazır olması gerektiğini tespit ederek, en kısa süre içerisinde en iyi hizmeti verme çabasında oluşumuzdur.

Ekiplerimiz iki farklı saat diliminde hizmet vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarının taşınmasını istediği günü ve saati kendileri seçmektedir. Seçimleri doğrultusunda kendileri ile iletişime geçerek teyit ettikten sonra; belirtilen tarih ve saatte ekiplerimiz eşyaların taşınacağı adrese gitmektedirler.

İstanbul nakliye ekiplerimizin alanında deneyimli kişilerden oluştuğu için paketleme veya taşıma işlemi yapılacak ise; bunu en pratik ve en özenli şekilde nasıl yapacaklarını bilmektedirler.

Dolayısı ile zaman kaybetmeden, aksilik yaşamadan veya ekipman eksikliği duymadan paketleme ve araca taşıma işlemi yapılmaktadır.

Ayrıca yeni adrese makul bir süre kapsamında ulaşılıp, eşyalar yine güvenli bir yöntem ile taşınmaktadır.

Eşyaların yerleştirilmesi, montajlarının yapılması evden eve nakliyat ekibimize aittir.

Bu süreçte en hızlı şekilde hizmet vermeye ve saati sarkıtmamaya gösterdiğimiz özeni, müşterilerimizden de beklemekteyiz.

Aynı gün içerisinde müşterilerimizin bizden talep ettikleri hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde tamamlamaktayız.

81 İlde Nakliye Hizmeti

Uygun Taşın olarak oldukça fazla sayıda uzman ekip ile beraber çalışmaktayız. Nakliyecilerin daha fazla kazanmak için tercih ettiği bir platformuz.

81 ilde de hizmet veren uzman ekiplerimiz bulunmaktadır. Dolayısı ile müşterilerimiz hangi şehirde veya ilçede olduklarına bakmadan, eşya taşıma taleplerini bize iletebilmektedirler.

İlden ile göre hizmet kalitemizde herhangi bir değişim olmamaktadır. Her şehirdeki nakliye ekiplerimizin hizmet kaliteleri ve sağladıkları olanaklar aynı olmaktadır.

Fiyat politikalarımız da ilden ile göre değişiklik göstermemektedir. Uygun fiyatlarımız ile sabit bir fiyat politikası benimsemekteyiz ve bu politikamızı bütün şehirler için de uyguladığımız için her şehirden ve her bütçeden kişiye hitap etmekteyiz.

Mesafe Fark Etmeden İstanbul Ev Taşıma Hizmeti

Uygun Taşın olarak; hizmet verdiğimiz kişilerin, eski evleri ile yeni evleri arasındaki mesafeyi sorgulamadan hizmet veren İstanbul ev taşıma ekipleri ile çalışmaktayız.

Fiyat politikamız kapsamında; müşterilerimizin ilk adresleri ile yeni adresleri arasındaki kilometreyi hesaplamaktayız.

Ancak aradaki mesafeye göre bir fiyat belirleyebilmek adına bu hesaplamayı yapmaktayız.

Uzak mesafe ya da az kilometre gibi bahaneler ile müşterilerimizi geri çevirmemekteyiz.

Mesafe Fark Etmeden İstanbul Ev Taşıma Hizmeti

Mesafe Fark Etmeden İstanbul Ev Taşıma Hizmeti

Yeri geldiğinde aynı mahalle sınırları içerisinde de nakliye hizmeti vermekteyiz.

İstanbul şehir içi hem de şehirler arası ev taşımacılığı hizmeti veren nakliye firmalarını buluşturan bir platformuz.

Aynı şehir içerisinde iki farklı uç arasında taşımacılık hizmeti verdiğimiz gibi, bunu farklı şehirler arasında da yapmaktayız.

Hizmet kalitemiz, sunduğumuz ek hizmetler veya güvenilirliğimiz konusunda herhangi bir fark olmamaktadır.

Nakliye ekiplerimizin araç filolarında; şehir içi ve şehirler arası hizmet verebilecek, az sayıda veya çok sayıda eşya taşıyabilecek araçlar bulunmaktadır.

Tecrübeli Firmalar ve Bakımlı Araçlar İle İstanbul Ev Taşımacılığı

Uygun Taşın olarak bünyemize katacağımız nakliye ekiplerini seçerken oldukça dikkatli olmaktayız.

Bu ekipleri gerekli testlerden geçirdiğimiz gibi süreç içerisinde de hizmet kalitelerini korumalarının takipçisi olmaktayız.

İstanbul ev taşımacılığı ekiplerimiz ile yaşadıkları hizmet deneyimini müşterilerimiz bize bildirebilir, puanlayabilir ve memnun kalmadıkları durumları da paylaşabilmektedirler.

Bu şekilde %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Nakliye ekiplerimizin alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Belirli süre boyunca taşımacılık sektöründe çalışmış ve belirli bir seviye tecrübeye ulaşmış olan kişiler, nakliye ekiplerine dahil olabilmektedirler.

Evden Eve Nakliye İşlemleriniz İçin Avantajlı Özel Fiyat Hesaplayın

Evden Eve Nakliye İşlemleriniz İçin Avantajlı Özel Fiyat Hesaplayın

Ayrıca ekip içerisinde görev bölümü yapılmaktadır. Montaj, tesisat bağlantısı gibi konularda uzman olan kişiler, bu konular ile ilgilenmektedir.

Geri kalanlar ise; o sırada diğer eşyaların paketlerinin açılması veya yerleştirilmesi gibi işleri yapabilmektedirler.

Bu sayede daha kısa süre içerisinde taşıma işlemi tamamlanmaktadır.

Nakliyat ekiplerimiz; taşıma hizmeti verdikleri araçların belirli periyotlarda bakımlarını yaptırmaktadırlar. Ayrıca bu araçların testleri de belirli dönemlerde yapılmaktadır.

Araçlar her daim temiz, hizmete hazır ve arıza yapma olasılığı en az seviyede olacak şekilde tutulmaktadır. Taşımacılık sektöründeki son teknolojiye uygun araçları ve ekipmanları bünyelerinde bulundurmaktadırlar.

Oldukça geniş araç filosuna sahip olan bu ekipler; son model kamyon, kamyonet, modüler asansör, taşıma ve yükleme araçları gibi birçok araca sahiptirler.

Uygun Taşın İle Stressiz ve Kolay Taşınma Süreci

Nakliyat hizmeti almak isteyenlerin, taşınma süreçlerini stressiz bir şekilde geçirmeleri için hizmet vermekteyiz.

Bunun için öncelikle müşterilerimizden gerekli olan bütün bilgileri talep ettiğimiz bir formu doldurmalarını istemekteyiz. Web sitemizden özel fiyat hesapla butonundan ulaşabilecekleri bir fiyat hesaplama formu sunmaktayız.

Bu form içerisinde; bizim yönlendireceğimiz nakliye firmasından beklentileri, almak istedikleri hizmet tipi, eşyalarının bulunduğu ve taşınmasını istedikleri evler ile ilgili bilgiler ve kendilerinin iletişim bilgilerini iletmeleri gerekmektedir.

Online Rezervasyon Adımlarıyla Nakliye Taleplerinize Kısa Sürede Yanıt Alın

Online Rezervasyon Adımlarıyla Nakliye Taleplerinize Kısa Sürede Yanıt Alın

Ardından müşterilerimizin ilettikleri bilgiler doğrultusunda; beklentilerini karşılayabilecek ve rezervasyon tarihinde müsait olan profesyonel bir nakliye ekibimizi kendilerine yönlendiririz.

Taşıma işlemini gerçekleştirecek olan ekibimiz, müşterilerimiz ile iletişime geçmektedir.

https://onedio.com/haber/yuru-yuregim-gidelim-buralardan-tasinmanizi-inanilmaz-kolaylastiracak-tuyolar-572830

Rezervasyon tarihi ve saati geldiğinde; işinin ehli olan nakliye ekibimiz, ilgili adrese giderek talep edilen işlemleri yapmaktadır.

Taşınacak olan eşyaları nakliye araçlarımıza yükledikten sonra; eşyaları taşınacağı adrese güvenli bir şekilde ulaştırıp, İstanbul şehir içi nakliye işlemini sonuçlandırmaktadır.

Nakliye Rezervasyonu İçin Hangi Bilgilerinize İhtiyaç Duyarız?

Müşterilerimize en güvenilir ve en keyifli taşınma deneyimini sunabilmek için gerekli olan bütün bilgileri rezervasyon aşamasında talep etmekteyiz ve böylece taşınma esnasında nakliye ekiplerimiz hazırlıksız bir durumda olmamaktadır.

14 adımlık rezervasyon formunda müşterilerimiz her işaretleme yaptığında, sayfanın üst kısmında özel taşınma fiyatı güncellenmektedir.

Bu sayede müşterilerimizin de bütçeleri doğrultusunda, kendileri için en uygun seçimi yapabilmeleri mümkün olmaktadır.

Öncelikle müşterilerimizden; eski evlerinin hangi il, ilçe ve mahallede olduğunun bilgisini istemekteyiz. Ardından yeni evlerinin bulunduğu ili, ilçeyi ve mahalleyi sormaktayız.

Bu sayede iki adres arasında kaç kilometre mesafe olduğunu ve bu mesafe doğrultusunda talep edilen sabit ücretimizin ne kadar olduğunu müşterilerimize gösterebilmekteyiz.

Sonrasında eski evlerinden kaç odanın eşyasının taşınacağını, eski evlerinin tahmini kaç metrekare olduğu bilgisini talep etmekteyiz.

Eski evlerinin kaçıncı katta olduğu ve bu kattan eşyalarını hangi yöntem ile taşımamızı istediklerini sormaktayız. Ardından yeni evleri ile ilgili bilgileri talep etmekteyiz.

Yeni evlerinin kaçıncı katta olduğu ve bu eşyaların yeni evlerine hangi yöntem ile çıkartılmasını istediklerini belirtmeleri gerekmektedir.

Müşterilerimizin talep ettikleri hizmetleri öğrenmek için eşyalarının paketlenmesi isteyip istemediklerini, paketlenmesini istedikleri eşyaların tamamı olup olmadığını sormaktayız.

Nakliye sigortası isteyip istemedikleri ve istemeleri durumunda kaç TL’lik bir teminat istedikleri seçilmelidir.

Nakliye hizmeti konusunda bilmemiz gereken ekstra bir durum var ise; bunu bize not yazarak aktarabilmeleri mümkündür. Bir sonraki aşamada, eşyalarının hangi tarihte ve saatte taşınmasını istediklerinin seçimini yapmaları gerekmektedir.

Saat olarak 09:00 ve 13:00 olmak üzere iki saat dilimi sunmaktayız. Son olarak rezervasyonlarını tamamlamamız için isim, soyisim, telefon numarası ve e-posta adreslerini belirterek rezervasyonu tamamla butonuna tıklamaları gerekmektedir.

Profesyonel Bir Şehir İçi Taşınma Deneyimi

Eşya taşıma işlemi için profesyonel bir ekiple çalışmak isteyenler; Uygun Taşın’ı tercih etmeleri durumunda, doğru adreste olduklarını hissetmektedirler.

Müşterilerimize yönlendirdiğimiz nakliye ekiplerinin verdikleri hizmetleri, bizzat Uygun Taşın olarak test ve kontrol etmiş bulunmaktayız.

Uzmanlığını ve profesyonelliğini onayladığımız nakliye ekipleri ile beraber çalışmaktayız.

Müşterilerimizin eşyalarının taşınacağı nakliye araçları, bizimle çalışan nakliye ekiplerimize ait olmaktadır.

Ancak nakliye araçlarının, müşterilerimize profesyonel bir taşınma deneyimi sunabileceğimiz araçlar olup olmadığını onaylamadan onları aramıza almamaktayız.

Bu bağlamda; bizden hizmet almayı düşünen müşterilerimizin gerek çalışanlar, gerek nakliye araçları ve eşyaların hasarsız taşınması gibi konularda endişe duymalarına gerek olmamaktadır.

Müşteri Memnuniyetini Esas Alan İstanbul Nakliye Ekiplerimiz

İstanbul şehirler arası ev taşıma firması veya başka bir şehirde hizmet veren nakliye firmalarının; nakliye komünitemize katılmalarına olanak vermekteyiz.

Ancak müşteri memnuniyetini esas olan bir hizmet anlayışımız olduğu için siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet verebilmeleri adına bazı şartlar aramaktayız.

Öncelikle bizimle iş birliği yapacak olan İstanbul nakliye firmalarına para kazanma garantisi sunmaktayız.

Ay içerisinde en az 1.000 nakliye talebinden yararlanabilmeleri mümkün olmaktadır. Ancak müşterilerimiz ile pazarlık yapmalarına izin vermemekteyiz.

Sabit fiyat hizmeti vermeyi hedeflediğimiz için müşterilerimize sunduğumuz fiyat üzerinden, emeklerinin karşılığını almayı kabul etmeleri gerekmektedir.

Müşteri Memnuniyetini Esas Alan İstanbul Nakliye Ekiplerimiz

Müşteri Memnuniyetini Esas Alan İstanbul Nakliye Ekiplerimiz

K3 belgesi olmayan İstanbul nakliyat şirketlerini aramıza dahil etmemekteyiz. Ayrıca nakliye sektöründe en az 3 senelik tecrübelerinin olması şartını aramaktayız.

Ekiplerinin deneyimli çalışanlardan oluşmasını önemsediğimiz için mobilya montajını ve tesisat bağlantılarını bilen kişileri ekiplerinde barındırmalarını istemekteyiz.

Minimum 3 kişilik nakliye ekipleri ile müşterilerimize hizmet vermeyi kabul etmeleri gerekmektedir. En az 10 m3’lük nakliye araçlarının olması şartımız bulunmaktadır.

Ancak ortalama 55 m3’lük nakliye aracı olan firmaları tercih etmekteyiz. Aramıza katılmak isteyen İstanbul nakliye ekiplerine sunduğumuz değişmez şartımız ise; müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet vermeleri gerektiğidir.

İstanbul Nakliye Firmaları Arasına Katılmak İçin Neler Gerekir?

Nakliye ekiplerine güvenen ve aramıza katılmak isteyen nakliye firmaları; web sitemiz aracılığı ile kayıt olabilmektedirler.

Ev taşımacılığı yapan firmalar; aramıza katıl butonu üzerinden bir form doldurmalılardır.

Formda; T.C. kimlik numaraları, isimleri, soyisimleri, doğum yılları, nakliye hizmeti verdikleri şehir, cep telefonu numaraları, e-posta adresleri ve sistemimizde kullanacakları şifre istenmektedir.

Kullanıcı sözleşmemizi kabul etmeleri durumunda kayıt ol butonu aracılığı ile bize kayıt taleplerini iletebilmektedirler. Ardından Uygun Taşın tarafından kendilerine bir onay SMS’i gönderilmektedir.

SMS’teki kod ile beraber telefon numaralarını onayladıktan sonra, nakliye firmalarının bilgilerinin girerek kayıt işlemini tamamlayabilmektedirler.

Ay içerisinde en az 3.200 nakliye talebi alan firmamız; bünyesinde barındırdığı nakliye firmalarının uygunluklarına göre bu talepleri iletmektedir.

Sonrasında ise; bizim hizmet anlayışımızı benimseyen nakliye firmaları, devamlı olarak dolu olacak olan araçları ile taşımacılık görevlerini yerine getirmektedirler.

Taşınacak Eşya Sayınıza Bakılmadan Hizmet Alın

Çok az sayıda eşyası olan veya oldukça fazla sayıda eşyası taşınacak olan müşterilerimiz; aradıkları kalitede hizmet veren nakliye firması bulmakta zorluk çekiyor olabilmektedirler.

Ancak Uygun Taşın olarak bünyemize kattığımız nakliye ekipleri; taşınacak olan eşyaların sayısına takılmadan, sadece müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet vermektedir.

Müşterilerimize evlerin metrekaresini ve oda sayısını sorma nedenimiz; uygun ekipmanlarla doğru nakliye ekibini yönlendirmektir.

Dolayısı ile eşya sayıları veya başka bir sebepten dolayı endişe etmeden bizi tercih edebilmektedirler.

Eşyalarınızı Paketleme Zahmetinden Kurtulun

İstanbul şehir içi ev taşıma şirketi arayışında olan müşterilerimizin; gözlerinde en çok büyülttüğü kısımlardan biri de eşya paketleme aşaması olmaktadır.

Eşyalarını güvenli bir şekilde taşınması için nasıl paketleyeceğini bilmeyen, eşya paketlemeye vakti olmayan, sağlığı eşya paketleme işlemine elvermeyen veya rutin yorgunlukları dolayısı ile canı eşya paketlemeyi istemeyen müşterilerimiz için eşya paketleme hizmeti de sunmaktayız.

Müşterilerimizin rezervasyon için form doldururken; paketleme ve kolileme işleminin nasıl olmasını istediklerini sorduğumuz aşamada, bize bildirmeleri gerekmektedir.

Eşya Paketleme İşlemleri

Eşya Paketleme İşlemleri

İsteklerine göre taşınacak olan eşyaların tamamını paketleyebileceğimiz gibi, sadece mobilya ve beyaz eşyaları da paketleyebilmekteyiz.

Nakliye ekiplerimiz; eşyaları zarar görmeyecekleri şekilde paketlemekte ve koliler yardımı ile eşyaları taşımaktadır.

Boyutu daha küçük olan eşyaları dayanıklı kolilere koymakta ve kolilenen eşyaları da sıkıca bantlayarak olası bir kazadan korumaktadır.

Ayrıca büyük eşyaları korumak amacı ile patpat ile kapladıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştirmektedirler.

Mobilyaların hasar görmemesi ve televizyon gibi elektronik eşyaların da herhangi bir hasar almaması için hem patpatla hem de streçle eşyalar sarılmaktadır.

Güvenli Taşımanın Adresi

Müşterilerimizin eşyaları taşınacağı zaman en çok çekindikleri konu, eşyalarının hasar alıp almayacağı endişesi olmaktadır.

Geçmişteki kötü nakliye deneyimlerinden veya çevrelerinden duydukları bazı nakliye firmalarının ortaya çıkarttığı işlerden dolayı; nakliye firmalarının tamamına karşı önyargılı olabilmektedirler.

Kendileri için maddi veya manevi değeri olan eşyalarının herhangi bir hasar alıp almayacağını, hasar alması durumunda da firmanın bu hasarı karşılayıp karşılamayacağını merak etmektedirler.

Ancak Uygun Taşın olarak; müşterilerimize bu kaygıyı yaşatmamaktayız.

İstanbul sigortalı ev taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimize, nakliye sigortası yaptırma seçeneği sunmaktayız.

Eşyalarının yangın, trafik kazası gibi afetlere karşı korunması için sigorta desteği vermekteyiz. Aynı zamanda eşyalarının hasar alması durumunda; müşterilerimizin kayıplarını karşılamaktayız.

Rezervasyon işlemi yaparken, nakliye sigortası isteyip istemedikleri ve ne kadarlık tutarda eşyayı sigortalatmak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir.

https://eksisozluk.com/evden-eve-nakliyat–167690

Güvenli taşımacılık yapan nakliye ekiplerimiz; ellerinde olmayan sebeplerden dolayı eşyaların hasar görmesi durumunda da müşterilerimizi mağdur etmemektedir.

Böylece müşterilerimizin nakliye firmalarına karşı olan önyargılarını yıkmayı başarmaktayız.

İstanbul’da Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti

Uygun Taşın olarak; nakliye ekiplerimiz ile beraber herkese hitap etmeyi hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin oldukça yüksek katlarda oturması veya oturdukları binaların merdivenlerinin dar olması durumunda; nakliye işleminde gözleri korkabilmektedir. Ancak böyle durumlara çözüm olarak asansörlü taşıma hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimizin eşyalarının problemsiz bir şekilde taşınabilmesi için bütün ekipmanlarımızı sunmaktayız.

Asansörlü taşıma işlemi; eşyaların daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağladığı gibi, iş gücünün de daha az olmasını ve dolayısı ile de maliyetin az olmasını sağlamaktadır.

Ayrıca eşyaların taşınma hızı; merdiven veya bina asansörü ile kıyaslandığında daha kısa olmaktadır.

İstanbul asansörlü ev taşıma hizmeti almak isteyen müşterilerimizin; rezervasyon formumuzun eski evden ve yeni evden eşyaların nasıl taşınmasını istediğini sorduğu aşamasında, ayrı ayrı seçmesi gerekmektedir.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşyalarının hepsini merdivenden taşıyabilmekteyiz.

Binalarının asansörlerini tercih etme seçeneği de sunmaktayız. Ayrıca isteklerine göre yük asansörü veya modüler asansör ile de eşyalarını taşıyabilmekteyiz.

Montaj Sıkıntısından Da Kurtulun

Müşterilerimizin bazı eşyalarının taşınabilmesi için demonte hale getirilmesi gerekebilmektedir.

Dolayısı ile eşyalar yeni eve taşındığında da tekrar montajlarının yapılması problemi ortaya çıkmaktadır.

Montaj işlemi ise; birçok müşterimiz için en az taşıma işlemi kadar zahmetli olabilmektedir.

Ancak nakliye ekiplerimiz; müşterilerimizi bu dertten kurtarmaktadır. Uzman ekiplerinde montaj konusunda profesyonel birini bulundurmak zorunda olan ekiplerimiz; eşyaları yeni eve taşıdıktan sonra montajlarını da yapmaktadır.

Müşterilerimizin eşyaların montajları konusunda herhangi bir endişeye kapılmalarına gerek olmamaktadır.

Bu konuda oldukça uzman ekiplere emanettirler. Ayrıca eşyaların montajları için herhangi bir ekipman bulundurmaları da gerekmemektedir.

Ekibimiz yanında montaj için gerekli olan malzemeleri bulundurmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında En Cazip Teklif Bizde!

İstanbul nakliyesinin yanı sıra, diğer şehirlere de eşya nakliye etmek isteyen müşterilerimiz; en uygun fiyat ile nakliye işlemlerini tamamlayabilmektedirler.

Evden eve nakliyat fiyatları olarak bütçe dostu bir hizmet vermekteyiz. Her bütçeden ve her ekonomik sınıftan kişiye hitap etmekteyiz. Geçmiş dönemlerde verdiğimiz hizmetler de bunun bir güvencesi olmaktadır.

Fiyat politikamızı biraz daha açmak gerekir ise; sabit bir fiyat politikamız bulunmaktadır ve tek fiyat üzerinden gerekli olan ücreti belirlemekteyiz.

Öncelikle müşterilerimizin ödemeleri gereken ham ücreti belirlerken; eski evleri ve yeni evleri arasındaki kilometre farkı üzerinden bir hesaplama yapmaktayız.

Belirli kilometre aralıklarına, belirli fiyatları uygulamaktayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliye

Ardından ekiplerimizin taşıyacağı oda sayısına göre bu ücrete eşya taşıma ücretini ilave etmekteyiz.

Tahmini olarak evin metrekaresine göre bu ücret değişiklik gösterebilmektedir. Evin kaçıncı katta olduğu ve eşyaların hangi yöntem ile taşınacağına göre de fiyata eklemeler yapılmaktadır.

Aynı ücretler hem eski hem de yeni ev için belirlenip eklenmektedir. Paketleme hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için paketleme ücreti eklenmektedir.

Nakliye sigortası bedeli de isteğe bağlı olarak eklenebilmektedir.

Müşterilerimize talep ettikleri İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerin karşılığı olan ücreti direkt olarak görebilme imkanı tanıdığımız için bütçelerini aşan bir durum ile karşılaşıp karşılaşmadıklarını rezervasyon işlemini tamamlamadan önce görebilmektedirler.

Duruma göre almak istedikleri hizmeti, bütçelerine göre şekillendirebilme imkanları bulunmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetini Nasıl Alacağım?

Uygun Taşın'da özel nakliye hizmetinize ait fiyat hesaplamanızı yaptıktan ve rezervasyonunuzu oluşturduktan sonra, İstanbul'da çalışan işinin ehli profesyonel ev taşımacılığı firmalarımızdan birine taşınma talebinizi teslim edeceğiz. Hizmet veren İstanbul nakliye firmamız en kısa zamanda sizi arayarak iletişime geçecektir. Ardından taşınma tarihinizde belirlediğiniz Sabit Nakliye Fiyatına taşınacaksınız.

İstanbul'da Taşınma İçin Hangi Bilgilerinize İhtiyaç Duyarız?

Müşterilerimize en güvenilir ve en keyifli taşınma deneyimini sunabilmek için gerekli olan bütün bilgileri rezervasyon aşamasında talep etmekteyiz ve böylece taşınma esnasında nakliye ekiplerimiz hazırlıksız bir durumda olmamaktadır. 14 adımlık rezervasyon formunda müşterilerimiz her işaretleme yaptığında, sayfanın üst kısmında özel taşınma fiyatı güncellenmektedir.

Uygun Taşın İle Stressiz ve Kolay Taşınma Süreci

Nakliye hizmeti almak isteyenlerin, taşınma süreçlerini stressiz bir şekilde geçirmeleri için hizmet vermekteyiz. Bunun için öncelikle müşterilerimizden gerekli olan bütün bilgileri talep ettiğimiz bir formu doldurmalarını istemekteyiz. Web sitemizden özel fiyat hesapla butonundan ulaşabilecekleri bir fiyat hesaplama formu sunmaktayız.

Tecrübeli Firmalar ve Bakımlı Araçlar İle Nakliye Hizmeti

Uygun Taşın olarak bünyemize katacağımız nakliye ekiplerini seçerken oldukça dikkatli olmaktayız. Bu ekipleri gerekli testlerden geçirdiğimiz gibi süreç içerisinde de hizmet kalitelerini korumalarının takipçisi olmaktayız. Nakliye ekiplerimiz ile yaşadıkları hizmet deneyimini müşterilerimiz bize bildirebilir, puanlayabilir ve memnun kalmadıkları durumları da paylaşabilmektedirler. Bu şekilde 0 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
  1. https://uyguntasin.com/category/ev-tasimaciligi/
  2. İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ev Taşımacılığı mı Yapıyorsun?

Aramıza Katıl