Uygun Taşın

Bir Evden Eve Nakliye Platformu.

Ev Taşımacılığı mı Yapıyorsun?

Aramıza Katıl

2 Dakikada Özel Nakliye Fiyatı Al, Ücretsiz Rezervasyonunu Yap!

Evden Eve Nakliyat Fiyat Al | Nakliye Firmaları ve Fiyatları

Eryaman Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliye Hizmetine Ait Sabit Fiyatını Hesaplayabilirsin.

4 NAKLİYAT FİYATI AL

Platformumuz üzerinden evden eve nakliyat ihtiyacınızı karşılamaya yönelik tanımladığınız rezervasyon bilgilerinizi, kontrol koşullarımızdan geçirdiğimiz nakliye ekiplerimize yönlendirerek, tercih ettiğiniz tarihlerde taşıma işlemlerinizi tamamlamanız için gerekli koşulları oluşturmaktayız.

Rezervasyon işlemlerimizde ise online adımları izleyerek, kısa süre içerisinde belirlediğiniz tarih için nakliye hizmetinden yararlanma taleplerinizi tanımlama imkanına sahipsiniz.

Platformumuzun rezervasyon alanından eski evinizin, yeni taşınacağınız evin ilçe ve mahalle bilgilerini iletme, hangi paketleme işlemlerinden faydalanmak istediğinizi iletme koşullarından kolaylıkla yararlanma imkanı bulursunuz.

Eryaman Evden Eve Nakliyat İçin Avantajlı Fiyat Hesaplayın Teklif Alın!

Nakliye rezervasyonlarınızı gerçekleştirmeniz halinde platform üyemiz olan deneyimli nakliye ekiplerimiz avantajlı fiyat seçenekleri üzerinden sizlerle iletişime geçmektedir.

Platformumuz üzerinden sizler için sunduğumuz avantajlı özel fiyat hesaplama işlemimiz bulunduğunuz adresten, taşınacağınız yeni adresinize kendi belirlediğiniz kriterler kapsamında, uygun fiyat ile yerleşmenize olanak sağlar.

Eryaman Evden Eve Nakliye İşlemleriniz İçin Avantajlı Özel Fiyat Hesaplayın

Eryaman Evden Eve Nakliye İşlemleriniz İçin Avantajlı Özel Fiyat Hesaplayın

Avantajlı özel fiyat hesaplama yöntemimiz hakkında detaylar ise şöyledir:

 • Platformumuzun ana sayfa bölümünde yer alan Özel Fiyat Hesapla sekmesinden yararlanarak işlemlerinizi kolaylıkla online adımlar çerçevesinde gerçekleştirirsiniz.
 • Yöntemimiz kapsamında online adımlar ile taşınacağınız yerin il, ilçe, mahalle bilgilerini, yeni adresinizin il, ilçe, mahalle bilgilerini, eski ve yeni konutunuza ilişkin kaç oda eşya taşımak istediğinizi tanımlama adımlarından yararlanırsınız.
 • Daire katı bilgilerini, paketleme aşamasında hangi koşullardan yararlanmak istediğiniz hakkında detayları belirterek, en avantajlı evden eve nakliyat fiyatları tutarını görüntüleme imkanına sahipsiniz.

Platformumuz ile sunduğumuz bu yöntem, sizleri buluşturduğumuz deneyimli ekiplerden alacağınız taşımacılık hizmeti öncesi, yararlanmak istediğiniz koşulların her detayını açık şekilde belirtmenizi sağlamaktadır.

Bu kapsamda platformumuz ile evden eve nakliye işlemlerinde umulmadık koşullar ile karşılaşmanızın önüne geçerek, detaylı rezervasyon aşamasında belirlediğiniz ayrıntılara uygun şekilde kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz.

Eryaman’da Zahmetsiz Taşınma Koşullarından Yararlanın

Zahmetsiz taşınma koşullarından yararlanmanız için kaliteli bir platform olarak, sizleri denetimimizden geçen ve deneyimli nakliye hizmeti veren ekipler ile buluşturuyoruz.

Eski adresinizden yeni konut veya ofis adreslerinize taşınma sırasında her türlü paketleme işlemlerinizi nakliye ekiplerimize bırakabilir, zahmetsiz taşınma koşullarından yararlanabilirsiniz.

Müşteri odaklı bir platform olarak sizler için hazırladığımız detaylı rezervasyon alanımızdan, nakliyat işlemleriniz sırasında paketleme koşullarından nasıl yararlanmak istediğinizi, deneyimli ekiplerimize kolaylıkla bildirirsiniz.

Eryaman Zahmetsiz Ev Taşıma Koşullarından Yararlanın

Eryaman Zahmetsiz Ev Taşıma Koşullarından Yararlanın

Rezervasyon aşamamızda tercih etme imkanına sahip olduğunuz paketleme çeşitlerimiz:

 • Tüm paketleme işlemlerinin ekipler tarafından yapılması,
 • Sadece mobilya ve beyaz eşya paketlemelerinin ekipler tarafından yapılması,

Ekiplerimizin gerçekleştirdiği ve rezervasyon başlıklarımızla sıralandırdığımız paketleme hizmetlerimizi talep etme imkanlarına sahipsiniz.

Hizmetimiz çerçevesinde sizlere sunduğumuz, özel fiyat hesaplama koşullarımız kapsamında, müşteri odaklı tutarlar üzerinden tüm ev eşyalarınız deneyimli üye ekiplerimize paketleterek, kısa süre içerisinde, eşyalarınıza her hangi bir hasar gelmeden yeni adreslerinize taşınma olanağına sahipsiniz.

Emtia Sigortası Koşullarından Yararlanılan Güvenli Nakliyat Hizmeti

Emtia Sigortası, nakliye işlemleriniz sırasında eşyalarınız, yangın, trafik kazası gibi ani problemlere karşı korumaktadır.

Sigorta kapsamında taşınan eşyalarınız her hangi bir afet söz konusu olması halinde en yüksek koşullarda korunur ve karşılıkları sigorta kapsamlarında iletilir.

Deneyimli bir platform olarak, güvenli nakliye rezervasyonlarınız sırasında bizlere ileteceğiniz tercihe bağlı talepleriniz ile Emtia Sigortası koşullarından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Kaliteli bir platform olarak, kişisel eşyalarınızın korunarak yeni adreslerinize taşınacağı, güvenlik koşullarının ideal seviyede sağlanacağı bir hizmet almanız için deneyimli nakliyeci ekiplerle sizleri buluşturma alanında çalışma gerçekleştiriyoruz.

Emtia Sigorta kapsamından yararlanmayı talep etmeniz halinde, konut veya şirket adreslerinize ait eşyaların teminat oranları sunan sigorta koşulları kapsamında taşınmasına olanak sağlıyoruz.

Dairenizin Yer Aldığı Kat Artık Zahmetsiz Ev Taşımacılığına Engel Değil

Kaliteli platform yapımız ile ev taşımacılığı rezervasyon aşamanızda yeni taşınacağınız ve önceden konakladığınız dairenizin kaçında katta yer aldıkları hakkında bilgileri talep ediyoruz.

Bu sistemimiz kapsamında platformumuz üzerinden belirlediğiniz tarih için uygun olan deneyimli nakliyat ekibimizi, daire katınıza ilişkin bilgileri ilettikten sonra adreslerinize yönlendiriyoruz.

Üye nakliye ekiplerimiz daire katınızdan eşyalarınızın hasar almadan ve zahmetsizce taşınması için gerekli olan araçlar ve paketleme ürünleri ile adreslerinize ulaşarak, zahmetsiz taşınma koşullarından yararlanmanızı sağlamaktadırlar.

Platformumuz rezervasyon sekmesinden daire katınız ve bina yapınız ile ilişkili ayrıntılı bilgileri bizlere iletmek için tercih edebileceğiniz tanımlama başlıklarımız:

 • Daireniz giriş, birinci kat, ikinci kat veya daha üst katta yer aldığı,
 • Bina yapısına bağlı olarak her eşyanın merdivenle taşınması gerektiği,
 • Bina asansörü kullanılması,
 • Mevcut yük asansöründen eşyaların taşınması,
 • Modüler asansör kurularak eşyaların yüksek kata çıkarılması seçenekleri.

Bu başlık seçeneklerimiz ile sizlere, detaylı rezervasyon tanımlamalarınızı gerçekleştirme ve hizmetimiz öncesi, hizmetimiz kapsamında yararlanacağınız tüm avantajlı koşulları kendi tercihleriniz kapsamında belirleme imkanlarını sunuyoruz.

Ankara Eryaman Evden Eve Nakliyat İşlemlerine İlişkin Özel Notlar İletme İmkanı

Kaliteli platform yapımız ile standart rezervasyon seçimlerinize ek olarak, eşyalarınızın taşınması sırasında dikkat edilmesini talep edeceğiniz özel detayları önemsiyoruz.

Online rezervasyon adımlarımızın son bölümünde yer verdiğimiz, ‘’bilmemiz gereken başka bir şey’’ başlıklı bölümümüze, ne tür ve kaç adette büyük eşya tipine sahip olduğunuz, özenle taşınması gereken eşyalarınızın hangileri olduğu hakkında bilgilerini bizlere detaylı şekilde iletebilirsiniz.

Tam Tarihinde, Gecikmesiz Nakliye Hizmeti

Uygun Taşın ile deneyimli nakliye ekipleri ile sizleri buluşturmamız halinde, rezervasyon aşamanızda belirdiğiniz gün, ay, saat bilgilerine tam uyumlu şekilde yeni adreslerinize taşınmanız amacıyla hizmet sunuyoruz.

Rezervasyon işlemlerimizin son aşamasında yeni adresinize taşınmak istediğiniz tarih bilgilerini sizlerden öğrenerek, deneyimli ekiplerimize iletiyoruz.

Belirlediğiniz tarih için programı uygun olan ve ayrıntılı rezervasyon kriterlerinize en uygun biçimde eşya taşıma işlemlerinizi gerçekleştirecek olan üye ev taşıma ekibimiz, rezervasyonlarınız ardından sizler ile iletişime geçerek, tam zamanında hizmet sunmaktadır.

Ev Taşımada Deneyimli Ekiplerimiz Hakkında Bilgiler

Platformumuza üyelik sağlamış olan ve denetlemelerimiz sonucunda ev taşıma ihtiyaçlarınızı gidermek amacı ile sizler ile buluşturduğumuz ekiplerimiz hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

 1. Nakliye ekiplerimiz 3 yıldan, 10’a yıla kadar deneyime sahip olan ekipler içerisinden seçmekteyiz.
 2. Ekiplerimiz, taşıma işlemlerinde gerekli paketleme elemanlarını ve eşya taşıma aletlerini kullanmaktadırlar.
 3. Tercihinize bağlı olarak tüm ev eşyalarını düzenli koşullarda paketleme konusunda uzman çalışanlardan oluşurlar.
 4. Ekiplerimiz, kaliteli nakliye araçları kullanmaktadırlar.
 5. Yeni evinize taşıdıkları eşyaları, uygun montaj koşulları ile dilediğiniz alanlara yerleştirip, bu işlemler için uygun montaj aletlerini kullanan ekiplerdir.
 6. Ekiplerimiz, güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere yardımcı olurken, profesyonel nakliye hizmetini sizlere sunmaktadırlar.
Ankara Eryaman Hızlı Ve Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Ankara Eryaman Hızlı Ve Güvenilir Evden Eve Nakliyat

Eryaman Ev Eşyası Taşıma Koşullarını Nasıl Sağlıyoruz?

Hızlı ve güvenilir nakliye koşullarını sizlere nasıl sunduğumuz hakkında bilgi detaylarını şu şekilde sıralarız;

Hızlı ve güvenilir ev eşyası taşıma işlemleri için platformumuz üzeriden gerçekleştirmiş olduğunuz rezervasyon bilgilerinizde yer alan il, ilçe ve mahalle adres bilgilerini göz önünde bulunduruyoruz.

İlçe ve mahalle adresinize en yakın konumda olan ve 3 yıl ila 10 yıl deneyime sahip olan üye nakliye ekiplerimizin sizler ile iletişime geçmesini sağlıyoruz.

Bu tekniğimiz sayesinden sizlere en yakın adreste bulunan evden eve nakliyat ekiplerimizin yönlendirmesini yaparak, ekiplerimizin size en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktayız.

Güvenilirlik özelliğimizi ise rezervasyon aşamasında sunduğumuz sigorta imkanlarımız, deneyimli ekiplerimiz ile sunduğumuz profesyonel eşya taşıma tekniği koşulları kapsamında sunmaktayız.

Eşya Paketleme İşlemleri

Eşya Paketleme İşlemleri

Nakliyat Eşyalarınız İçin Tam Koruma

Kaliteli paketleme işlemleri, küçük, kırılma riski bulunan eşyalarınızın, manevi değeri olan eşyalarınızın ve beyaz eşya sınıfına dahil ettiğimiz zarar görmemesi gereken ürünlerin ideal ölçülerde korunmasını sağlamaktadır.

https://eksisozluk.com/ev-tasimak–1917433

Bu bilgi kapsamında, platformumuz rezervasyonlarınız ardından, deneyimli evden eve taşıma şirketi ekiplerimiz eşyalarınız için ideal araçları kullanarak paketleme işlemleri gerçekleştirmektedirler.

Rezervasyon adımlarımız da, paketleme işlemlerini ekiplerimizin yapmasını talep etmeniz halinde sizlere sunduğumuz paketleme koşullarımız:

 • Ekiplerimiz paketleme işlemlerinde dayanıklı ve kaliteli koliler kullanılmaktadırlar.
 • Küçük eşyalarınız dayanıklı koliler ile paketlenir.
 • Nakliye işlemi öncesi, mobilyalarınız için özel hazırlanan ve dış kısımlarını tamamen kapatacak şekilde giydirilerek mobilyalarınızı koruyan özel kumaş astarlar ile paketleme yapılır.
 • Beyaz eşyalarınız, elektronik aletleriniz, mobilyalarınız, patpat ve streç araçları ile kaplanarak paketlenir.
 • Paketlenen eşyalarınız nakliye ekiplerimizin kaliteli araç modellerine, profesyonel koşullarda yüklenir.

Tüm aşamaların ardından ekiplerimiz, yeni adresinize tam tarihinde ulaşmanızı sağlamaktadırlar.

Çalışma Sistemimiz Hakkında Detaylı Bilgiler

Kaliteli platform yapımız ile sizlere sunduğumuz çalışma sistemiz hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız.

Çalışma sistemimizin ilk adımında, hızlı, kolay ve güvenilir taşınma koşullarını sağlayacağınız rezervasyon taleplerinizi online adımlar kapsamında almaktayız.

Online rezervasyon adımlarımız kapsamında, sadece taşınacağınız mesafe ve rezervasyon aşamalarında tanımladığınız hizmet detaylarına uygun ücret tutarı ödemenizi sağlıyoruz.

Çalışma sistemimizin ikinci aşamasında, rezervasyon bilgi detaylarınıza ve konumunuza uygun hizmeti sunacak olan 3 ila 10 yıl arası deneyime sahip ev taşıma firması ekiplerinin sizler ile iletişime geçmelerini sağlıyoruz.

Kolay rezervasyon aşamalarınızın ardından nakliye işinin ehli ekipler ile sizleri buluşturarak, güvenli paketleme ve tam tarihinde yeni adrese geçiş koşullarından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Online Rezervasyon ile Evden Eve Nakliye Taleplerinize Kısa Sürede Yanıt Alın

Platformumuzla, sizlere online, güvenilir ve hızlı rezervasyon hizmeti vermekteyiz. Online rezervasyon işlemlerimizden yararlanmak için izleme imkanına sahip olduğunuz adımları işe şu şekilde sıralarız:

 • Platform ana sayfamızda yer alan “Özel Fiyat Hesapla” başlıklı sekme alanımız, online rezervasyon adımlarınızı kısa sürede gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır.
 • Sekmemize giriş sağlamanızın ardından, detaylı rezervasyon bilgileri ekleme tablolarımızı sırasıyla görüntüleme imkanına sahipsiniz.
 • Görüntüleyeceğiniz ilk tablo alanımızdan, taşınacağınız konutunuzun bulunduğu il, ilçe, mahalle bilgilerini tanımlama işlemini gerçekleştirirsiniz.
 • Yeni tablo alanında ise yeni konutunuza ait il, ilçe, mahalle bilgilerini tanımlarsınız.
 • İşlemleriniz ardından, eski konutunuzun kaç odalı olduğunu, kaç metrekare olduğunu ve kaçıncı katta yer aldığını detaylı olarak yeni tablo alanlarımızdan seçersiniz.
 • Yeni tablo alanında ise eşyaları asansörle, merdivenlerden veya modüler asansörle taşıma seçeneklerinden dilediğinizi tercih edersiniz.
 • Devam eden rezervasyon adımında yeni konutunuzun kat sayısını, paketleme işlemlerinde yararlanmak istediğiniz seçeneği belirtip, Emtia sigorta kapsamından tercihe bağlı olarak yararlanmak istediğiniz bilgisini iletme imkanlarından yararlanırsınız.
 • Bir sonraki aşamada taşınmak istediğiniz tarihi, yıl, ay, gün, saat detayları ile seçip, son tablo alanına ad, soy ad, e-posta ve cep telefonu numarası bilgilerinizi girerek, online rezervasyonunuz tamamlarsınız.

Sizden aldığımız tüm detaylı bilgiler kapsamında, konumunuza ve taleplerinize en uygun hizmeti sunacak olan deneyimli nakliye ekibimize rezervasyon bilgilerinizi sunarız.

Online Rezervasyon Adımlarıyla Nakliye Taleplerinize Kısa Sürede Yanıt Alın

Online Rezervasyon Adımlarıyla Nakliye Taleplerinize Kısa Sürede Yanıt Alın

Ekibimiz en kısa sürede sizler ile iletişime geçerek, zahmetsiz koşullarda taşınma işlemlerinizi tamamlamanızı sağlamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Esaslı Ev Taşımacılığı Ekiplerine Nakliye Komünitesi Fırsatı

Kaliteli bir platform olarak, nakliye komünitesi topluluğumuz içerisinde yer alan ekiplerimizi, nakliye hizmeti alma ihtiyacı olan müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Bu avantajdan yararlanmak isteyen müşteri odaklı nakliye ekiplerine ise komünitemize üye olma fırsatı sunmaktayız.

Nakliyat komünitemize katılmak isteyen nakliye ekiplerini ise belirli bir denetimden geçirerek, şartlarımıza uyguluk sağlama koşullarını ölçmekteyiz.

Komünitemize dahil olan ekiplerimiz, pazarlık yapmak zorunda kalmama, emeklerinin hakkını alma, aylık 1.000 nakliye talebinden yararlanma avantajlarına sahip olurlar.

Evden Eve Nakliyat Komünitesine Dahil Olma Şartları

Platformumuz ile çalışmak ve nakliye komünitemize dahil olmak isteyen nakliye ekiplerimize yönelik bilgilerini sunduğumuz şartlar:

 1. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunma,
 2. Minimum 10 metreküplük, ortalama 55 metreküplük kaliteli taşıma kamyonetlerine, araçlarına sahip olma,
 3. Profesyonel ölçüde mobilya montajı işlemlerini yapan ve bu konuda bilgili en az 3 kişilik bir ekibe sahip olma,
 4. Nakliye sektöründe aktif olarak en az 3 yıl deneyime sahip olma,
 5. K3 belgesine sahip olma,
 6. Paketleme ve taşıma işlemlerinde profesyonel şekilde hizmet verme.

Bu şartlara sahip olan nakliye ekipleri platformumuz üzerinden gerekli online adımları izleyerek, nakliye komünite ekiplerimizi arasına dahil olmak amacıyla bizlere ulaşma imkanına sahiptirler.

Kaliteli Nakliye Firmaları İçin Online Kayıt Avantajı

Platformumuz ile nakliye komünitemize dahil olmak isteyen ve müşteri odaklı nakliye firmaları için online işlem adımları ile iletişime geçme ve kayıt olama imkanları sunuyoruz.

Online kayıt avantajımız hakkında bilgileri ise şu şekilde sıralarız:

Platform ana sayfamızda yer alan “Aramıza Katıl” sekmesi içerisinde giriş sağlayıp, sekme içerisinden “Hemen kayıt ol” başlığını tercih ederek, komünitemize dahil olmak için ilk adımı atma imkanına sahipsiniz.

Kaliteli Nakliye Firmaları İçin Online Kayıt Avantajı

Kaliteli Nakliye Firmaları İçin Online Kayıt Avantajı

İşlemleriniz ardından ekrana gelen tablo alanına, TC kimlik numaranızı, ad, soy ad, doğum yılınızı, firma hizmet şehrinizi, cep telefonu numaranızı, e-posta adresinizi ve belirleyeceğiniz bir kullanıcı şifresi bilgisini girdikten sonra, “Kayıt Ol” kutucuğu üzerinden onay vererek, kolaylık bizlere ulaşırsınız.

İşlemleriniz ardından ilettiğiniz bilgilere ve firmanıza dair gerekli değerlendirmeyi sağlayıp, ilettiğiniz cep telefonu numaranıza SMS ile gerekli bilgilendirmeleri iletiyoruz.

Onay bilgilerini almanız halinde ise platformumuz üzerinden firma kaydınız gerçekleştirme ve nakliye komünitemize dahil olma imkanına sahipsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat İşlemleri Nasıl Olmalıdır?

Şehirler arası ev taşıma işlemleri, nakliyat koşullarının şehirler arası şekilde yapılmasına uygun olan araç modelleri aracılığı ile eşyaların doğru paketlenme koşulları gerçekleştirilerek yapılmalıdır.

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinizde, güvenilir ve profesyonel hizmet sunan nakliye ekipleri ile çalışmanız, risklerden korunarak tam tarihinde yeni adreslerinize taşınma avantajı elde etmenizi sağlar.

Gerekli koşulları sağlamak amacıyla evden eve nakliyat firmalarının tek tek gezilmesi ve avantajlı fiyat seçeneklerinin öğrenilmesi ise oldukça yorucu bir yöntemdir.

Kaliteli platform yapımız ile sizleri, şehirlerarası evden eve nakliye ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız amacıyla deneyimli nakliye ekiplerimiz ile buluşturuyoruz.

Platformumuz üzerinden gerçekleştirdiğiniz rezervasyon adımlarınızda, hangi şehirde bulunduğunuzu ve hangi şehre taşınma işlemi gerçekleştireceğinizi detaylı olarak tanımlama imkanına sahipsiniz.

Belirlediğiniz taşınma şehri bilginizi, deneyimli nakliye komünitemizde bildirerek, konum adreslerinize en yakın olan ve rezervasyon detaylarınızı ideal şekilde karşılayacak olan ekiplerimizi sizlere yönlendiriyoruz.

Şehirlerarası eşya taşıma rezervasyon işlemlerimizden yararlanmanız halinde sizlere sunduğumuz koşulları ise şu şekilde sıralarız:

 1. Avantajlı fiyat hesaplamalarımızdan yararlanma,
 2. Eşyaların kolilenmesi ve paketlenmesi işlemlerinden yararlanma,
 3. Deneyimli ve profesyonel eşya taşıma ekiplerinden hizmet alma,
 4. Şehirlerarası taşımacılığa uygun araç modelleri ile taşınma,
 5. Tercihe bağlı Emtia Sigorta kapsamlarından yararlanma,
 6. Tercihe bağlı modüler asansör kurulumundan yararlanma,
 7. Tam tarihinde nakliye hizmeti alma,
 8. Yeni ev alanına nakliye işlemi ardından eşyaların montaj işlemlerinin ekiplerimize yapılması,
 9. Eşyalarınızın belirteceğiniz alanlara yerleştirilmesi,

Bu koşullar kapsamında rezervasyon taleplerinize yanıt vererek, yeni adreslerinize güvenilir nakliye ekiplerimizle ulaşmanız için gerekli imkanları sunuyoruz.

Şehir İçi Nakliye Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Şehir içi ev taşıma hizmeti, deneyimli nakliye ekiplerinin yardımı ile eşyaların doğru paketlenmesi ve her hangi bir riske karşı korunarak araçlara yerleştirilmesi koşulları sağlanarak gerçekleştirilmelidir.

Şehir içi evden eve nakliye ihtiyaçlarınızı karşılarken, taşınacağınız adrese en yakın konumda yer alan deneyimli nakliye ekiplerine ulaşmaya özen göstermeniz, hızlı ve güvenilir taşınma işlemleri sağlamanıza olanak tanır.

Şehir İçi Nakliye Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Şehir İçi Nakliye Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Diğer yandan, değerli eşyalarınız için yüksek güvenlik koşullarını sağlama tercihleriniz için Emtia sigorta kapsamlarından yararlanma hakkına sahip olmanız gerekmektedir.

Tüm bu detaylara uygun nakliye hizmetlerinden yararlanmanız için platformumuz üzerinden yapacağınız rezervasyon işlemleri kapsamında deneyimli nakliye ekiplerimizle iletişime geçmenizi sağlıyoruz.

Lokasyon bilgilerinize en yakın konumda yer alan ve rezervasyon detaylarınıza uygun hizmeti sunacak üye ekiplerimizi, taşınma ihtiyaçlarınızı gidermeniz amacıyla güvenilir koşullarımız ile sizlere yönlendiriyoruz.

Avantajlı Taşınma Ücretlerimizi Hangi Kriterlere Göre Belirliyoruz?

Platformumuz üzerinden gerçekleştirdiğiniz rezervasyon işlemleriniz için avantajlı fiyat seçenekleri sunuyoruz. Fiyat seçeneklerimizi belirlememizde etkili olan detayları ise şu şekilde sıralarız:

 • Şehirlerarası veya şehir içi nakliye koşullarının hangisinden yararlanmak istediğinizin bilgisi,
 • Rezervasyon işlem aşamalarınızda belirttiğiniz Emtia Sigorta işleminden yararlanma bilgisi,
 • Paketleme işlemlerinin nakliye ekiplerince yapılmasını talep etmeniz,
 • Eşyaların yeni evinize taşınma işleminde modüler asansör kullanımını tercih etmeniz,
 • Eski ve yeni adresiniz arasında bulunan ulaşım uzaklığı mesafesi,
 • Kaç odalı bir evin eşyalarını taşımak istediğinizin bilgisi,
 • Yeni evinizin ve eski evinizin kaçıncı katta yer aldıklarının bilgisi,
 • Yeni ve eski dairelerinizin bina yapıları gereği asansöre sahip olmamaları hakkında bilgi detayları,

Tüm bu detaylar hakkında bilgileri rezervasyon aşamamızın online adımlarında sizlerden alarak, sadece tercih edeceğiniz nakliye hizmeti koşullarına uygun fiyat belirlemelerimiz çerçevesinde hizmet almanızı sağlıyoruz.

Yöntemimiz kapsamında paketleme işlemlerinizi kendiniz yapmayı, modüler asansör sistemlerinden yararlanmamayı, Emtia Sigorta kapsamına dahil olmamayı tercih etmeniz halinde, bu işlemlere yönelik ücretleri ödeme zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Güvenilir platform yapımız ile sadece tercih edeceğiniz ve ayrıntılı şekilde tanımlayacağınız nakliye hizmetinden yararlanma tercihlerinize uyumlu olan fiyat değerlerini sizler için sunuyoruz.

Bu yöntemimiz kapsamında ekstra veya aniden önünüze çıkan ek masraflar ödeme riskinizin önüne geçiyoruz.

Manevi Değeri Yüksek Eşyalarınızı Güvenle Taşıyın

Şehir içi veya şehirler arası evden eve nakliye hizmeti almanız fark etmeksizin manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı güvenilir koşullarla, platformumuz üzerinden sağlayacağınız rezervasyon talepleriniz kapsamında, profesyonel nakliye ekiplerimiz ile yeni adreslerinize ulaştırma imkanına sahipsiniz.

Rezervasyonlarınız ardından sizler ile iletişime geçen taşıma ekiplerimiz, profesyonel paketleme hizmetleri ve paketleme işlemlerinde kullandıkları koruyucu ürünler ile manevi değeri olan eşyalarınız güvenilir koşullar ile taşımaktadırlar.

Güvenli Nakliye Hizmeti

Güvenli Nakliye Hizmeti

Diğer yandan, online, hızlı ve kolay rezervasyon adımlarımızdan yararlanırken, rezervasyon onayınızı vermeden önce ‘’ bilmemiz gerekenler’’ sekmesi ile sizlere sunduğumuz panel içerisine, özellikle korunmasını ve özenle taşınmasını talep ettiğiniz eşyalarınızın bilgilerini detaylı şekilde iletip, rezervasyon kaydınız tamamlama tercihinde bulunabilirsiniz.

Bu yöntemimiz sayesinde üye nakliye ekiplerimiz, eşya taşıma işlemleri öncesinde dikkatle taşınması gereken eşyalarınız hakkında yeterli bilgiye sahip olurlar.

Yeni adresinize taşınma işlemi sonunda ise dilediğiniz eşyalarınızı dilediğiniz alana yerleştirerek montaj işlemlerini gerçekleştirirler.

Bu yazıya kaç puan verirsin?
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

EryamanEvden Eve Nakliyat Hizmetini Nasıl Alırsınız?

Uygun Taşın, evini taşıyacaklar ile nakliyecileri bir araya getiren bir platformdur. "Özel Fiyat Hesapla" sayfamızdan nakliye talebinize özel taşınma fiyatınızı belirler rezervasyonunuzu tamamlarsınız. Ardından tarafımızca kontrolden geçirilmiş nakliyecilerden müsait olan bir tanesi talebinizi teslim alır ve sizi arayarak iletişime geçer.

Ev Taşımada Deneyimli Ekiplerimiz Hakkında Bilgiler

Nakliye ekiplerimiz 3 yıldan, 10’a yıla kadar deneyime sahip olan ekipler içerisinden seçmekteyiz. Ekiplerimiz, taşıma işlemlerinde gerekli paketleme elemanlarını ve eşya taşıma aletlerini kullanmaktadırlar. Tercihinize bağlı olarak tüm ev eşyalarını düzenli koşullarda paketleme konusunda uzman çalışanlardan oluşurlar. Ekiplerimiz, kaliteli nakliye araçları kullanmaktadırlar. Yeni evinize taşıdıkları eşyaları, uygun montaj koşulları ile dilediğiniz alanlara yerleştirip, bu işlemler için uygun montaj aletlerini kullanan ekiplerdir. Ekiplerimiz, güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere yardımcı olurken, profesyonel nakliye hizmetini sizlere sunmaktadırlar.

Eryaman Ev Eşyası Taşıma Koşullarını Nasıl Sağlıyoruz?

Şehir içi ev taşıma hizmeti, deneyimli nakliye ekiplerinin yardımı ile eşyaların doğru paketlenmesi ve her hangi bir riske karşı korunarak araçlara yerleştirilmesi koşulları sağlanarak gerçekleştirilmelidir. Şehir içi evden eve nakliye ihtiyaçlarınızı karşılarken, taşınacağınız adrese en yakın konumda yer alan deneyimli nakliye ekiplerine ulaşmaya özen göstermeniz, hızlı ve güvenilir taşınma işlemleri sağlamanıza olanak tanır.

Taşınma Fiyatlarımızı Hangi Kriterlere Göre Belirliyoruz?

Şehirlerarası veya şehir içi nakliye koşullarının hangisinden yararlanmak istediğinizin bilgisi, Rezervasyon işlem aşamalarınızda belirttiğiniz Emtia Sigorta işleminden yararlanma bilgisi, Paketleme işlemlerinin nakliye ekiplerince yapılmasını talep etmeniz, Eşyaların yeni evinize taşınma işleminde modüler asansör kullanımını tercih etmeniz, Eski ve yeni adresiniz arasında bulunan ulaşım uzaklığı mesafesi, Kaç odalı bir evin eşyalarını taşımak istediğinizin bilgisi, Yeni evinizin ve eski evinizin kaçıncı katta yer aldıklarının bilgisi, Yeni ve eski dairelerinizin bina yapıları gereği asansöre sahip olmamaları hakkında bilgi detayları.
 1. https://uyguntasin.com/category/ev-tasimaciligi/
 2. Eryaman Evden Eve Nakliyat

Ev Taşımacılığı mı Yapıyorsun?

Aramıza Katıl