Uygun Taşın

Bir Evden Eve Nakliye Komünitesi.

Ev Taşımacılığı mı Yapıyorsun?

Aramıza Katıl

2 Dakikada Özel Taşınma Fiyatını Hesapla, Ücretsiz Rezervasyonunu Yap!

Uygun Taşın

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası Ev Taşıma İhtiyacın İçin Özel Nakliye Fiyatını Hesaplayabilirsin.

ÖZEL FİYAT HESAPLA

Şehirlerarası nakliyat gereksinimlerinizi karşılamak amacıyla, platformumuz üzerinden sizleri kaliteli nakliye ekipleriyle buluşturuyoruz.

Şehirler arası ev taşıma koşullarına uygun olan araç tiplerini ve gerekli paketleme işlemlerini kullanan nakliye ekiplerimizi, rezervasyon talepleriniz hakkında bilgilendirerek, sizlerle yönlendiriyoruz.

İller arası nakliye hizmetlerinden yararlanmayı ideal şekilde gerçekleştirmek için rezervasyon aşamalarınızda tercihe bağlı sigorta kapsamlarından, nakliye işlemi ardından eşyalarınızın montajlarının gerçekleştirilmesi işlemlerinden yararlanma olanaklarını sizlere sunan nakliye firmalarından hizmet almanız gerekir.

Platformumuz bu koşulları sağlayan güvenilir üye nakliye ekiplerimize, kolay online adımlar ile yapacağınız rezervasyon işlemleriniz kapsamında ulaşmanızı sağlar.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetinde Beklenmedik Durumlardan Korunun En Uygun Fiyatlara Teklif Alın!

Nakliye hizmetlerinde beklenmedik durumlardan ve risklerden korunmak için nakliye hizmeti alacağınız firmalara, aklınızda yer alan tüm detayları iletmeniz gerekir.

Bu yöntem sayesinde nakliye ekipleri, eşyalarınızı hangi şartlarda taşımak istediğiniz hakkında geniş bilgiye sahip olmaktadırlar.

Platformumuz bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirmeniz için sizlere online adımlar ile ayrıntılı rezervasyon işlemi sağlama imkanı sunmaktadır.

Aldığınız nakliye hizmeti, sırasında beklenmedik durumlar yaşamanızın önüne geçmek için rezervasyon aşamamızda sizlere sunduğumuz koşullar şöyledir:

 1. Taşımacılık hizmeti için ödeyeceğiniz fiyat tutarını rezervasyon işlemlerimiz kapsamında açık şekilde öğrenirsiniz.
 2. Rezervasyon adımlarımız kapsamında kaç odalı bir evin eşyalarını taşımak istediğiniz belirtme imkanı bulursunuz.
 3. Eşyalarınız paketleme aşamasında zahmete girmemek için paketleme işlemlerinin ekipler tarafından yapılmasını rezervasyonunuzda talep edebilirsiniz.
 4. Rezervasyon aşamanızda, eşyalarınızın daireye taşınması için modüler asansör kullanımı tercih ettiğiniz bilgisini önceden iletebilirsiniz.
 5. Rezervasyon işlemlerinizi dilediğiniz bir ileri tarih bilgisi için gerçekleştirebilme imkanına sahip olursunuz.
 6. Tercihinize bağlı olarak, Emtia Sigorta kapsamlarından yararlanmak istediğinizi nakliye işlemleriniz öncesinden belirtirsiniz.
 7. Rezervasyon imkanımız ile nakliye hizmetini şehir içi ve şehirlerarası taşımacılığa uygun araçlar ile gerçekleştirme konusunda emin olursunuz.
 8. Taşındığınız binanın asansörsüz olması halinde, eşyaların merdivenlerden taşınacağını rezervasyonumuz kapsamında iletme imkanına sahip olursunuz.
 9. Tanımlayacağınız eski ve yeni ev adresleriniz kapsamında size en yakın nakliye ekibimizden hizmet alacağınızdan emin olursunuz.
 10. Yeni adresinize ulaşma işleminiz ardından, eşyalarınızın deneyimli ekip tarafından monte edilmesi ve yerleştirilmesi talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm bu detayları rezervasyon işlemlerimiz kapsamında tanımlayarak, nakliye ekiplerinin hizmetleri kapsamında her hangi bir beklenmedik koşulla karşılaşmadan, güvenli taşınma işlemlerinizi tamamlarsınız.

Şehirler Arası Ev Taşımacılığı

Şehirler Arası Ev Taşıma

Platformumuzun rezervasyon işlemleri ile detaylı şekilde ilettiğiniz bilgileri, ekiplerimize aktararak, güvenilir koşullarda adreslerinize taşınmanızı sağlıyoruz.

Şehirlerarası Nakliye Fiyatları: Sadece Aldığınız Hizmetin Karşılığını Ödeyin Uygun Fiyatlara Nakliye Teklifi Alın!

Platformumuz ile online adımlar çerçevesinde rezervasyon yaparak, nakliye ekiplerimizin hizmetinden yararlanma imkanı sahipsiniz.

Rezervasyon aşamasında belirttiğiniz detaylara uygun şekilde şehirler arası nakliye fiyatı hesaplaması yaparak, almadığınız bir hizmet için ücret ödemenizin önüne geçiyoruz.

Sadece aldığınız hizmetin karşılığını ödemenizi desteklediğimiz yöntemimiz hakkında bilgileri ile şu şekilde sıralarız:

 • Platformumuz ile rezervasyon işlemlerini sağlarken yöntemimiz kapsamında ilk olarak eski ve yeni adreslerinizin bilgilerinizin sistemimize tanımlarsınız. Adreslerinizin arasında bulunan tam uzaklık üzerinden avantajlı nakliye fiyatlarını sizlere sunarak, ekstra masraf ödemenizin önüne geçeriz.
 • Yöntemimiz kapsamında eşyalarınızın ekiplerimiz tasarından paketlenmesini tercih edebilme imkanına sahipsiniz. Bu tercihi rezervasyon kapsamında belirtmediğiniz sürece ücretini ödeme zorunluluğunuz bulunmamaktadır.
 • Rezervasyon kapsamlarımızda yer alan Emtia Sigorta çeşidinden yararlanmayı tercih etmeniz halinde, eşyalarınız teminat altına alınmaktadır. Bu seçeneği tercih etmemeniz halinde ise ek bir ücret vermenizi talep etmiyoruz.

Diğer yandan, platformumuz ile gerçekleştireceğiniz rezervasyon işlemlerinizde modüler asansör kullanımından yaralanmak istediğinizi bizlere aktarma imkanına sahipsiniz.

Taşınacağınız bina yapısında yük asansörü ve bina asansörü bulunması halinde, eşyalarınızın bu asansörler ile taşınmasını talep ettiğinizi, rezervasyon adımlarınızda tanımlama imkanına sahipsiniz.

Bizlere bildireceğiniz bu detay kapsamında, isteğiniz en ideal şekilde sağlayacak olan üye nakliyeci ekibimizi sizlere yönlendiririz.

Zahmetsiz Şehirler Arası Taşınma Koşullarından Nasıl Yararlanılır?

Nakliye hizmetlerinden yararlanarak zahmetsiz şekilde taşınma işlemi gerçekleştirebilmek için taşınacağınız tarih tanımlı bir rezervasyon gerçekleştirmeniz en doğru yöntem olacaktır.

İleri tarihli rezervasyonlar kapsamında nakliye hizmetinden faydalanmak, deneyimli bir ekip çalışması kapsamında eşyalarınızın en kısa sürede paketlenmesi, uygun yapıda araçlara yerleştirilmesi ve tam tarihinde yeni adresinize taşınma imkanlarından yararlanmazı sağlamaktadır.

Platform yapımız ile zahmetsiz taşınma koşullarından yararlanmanız için ileri tarihli rezervasyon aşamalarınızı, online adımlar kapsamında kısa sürede gerçekleştirmeniz için güvenilir hizmet sunuyoruz.

Evden Eve Nakliye İşlemleriniz İçin Avantajlı Özel Fiyat Hesaplayın

Şehirler Arası Evden Eve Nakliye İşlemleriniz İçin Avantajlı Özel Fiyat Hesaplayın

Sizlerin zahmetsiz taşınma koşullarından yararlanmanızı sağlamak amacıyla sunduğumuz avantajlarımız ise şu şekilde sıralarız:

 • Platformumuz ile ileri tarihli rezervasyon imkanından yararlanma,
 • Rezervasyon adımları çerçevesinde yaptığınız tercihler ile tüm paketleme işlemlerinizin nakliye ekiplerimiz tarafından yapılması,
 • Bu kapsamda kırılgan ve küçük eşyalarınızın dayanıklı koliler, mobilya ve beyaz eşyalarınızın ise patpat, streç elemanları ile paketlenmesi,
 • Rezervasyonu tercihlerinizde tanımladığınız detaylara bağlı olarak, eşyalarınızı merdiven veya asansör bölümlerinden taşınması,
 • Düzenli paketleme işlemleri ile yeni adresinize ulaşan eşyaların, nakliye ekiplerimizce monte edilerek, göstereceğiniz gerekli alanlara yerleştirilmesi.

Tüm bu avantajları rezervasyon işlemleriniz sonunda, platformumuz üzeriden sizleri buluşturduğumuz nakliye ekiplerimiz ile taşınma aşamanızı gerçekleştirirken zahmetsiz koşullardan yararlanmanız amacıyla sunuyoruz.

Yüksek Katlara Güvenilir Nakliye İmkanı

Yeni taşınacağınız adreslerinizin yüksek bina katlarında yer alması halinde rezervasyon işlemlerimiz kapsamında, kat sayınızı tanımlayarak, ideal nakliye hizmetinden yararlanma imkanı edinirsiniz.

Platform hizmetimiz kapsamında, yüksek katlarda yer alan dairelere taşınma gereksinimlerinize yönelik sunduğumuz detaylar şöyledir:

Rezervasyon adımlarımızda daireniz kaçıncı katta olduğunu tanımlama,

Modüler asansör kullanım gereksiniminizi tanımlama,

Yük asansörü kullanımı ile eşya taşıma talebinde bulunduğunuzu tanımlama,

Birinci, ikinci, üçüncü, dördüncü ve daha üstü katlarda oturduğunuz belirterek, merdivenden eşya taşıma koşullarından yararlanmak istediğiniz tanımlama.

Bu detayları tanımlama imkanı sağladığınız rezervasyon adımlarımız ile güvenilir nakliye koşullarından yararlanırsınız.

Rezervasyon detaylarınızda yüksek daire katlarına taşınma işlemlerinize ilişkin talep ve bilgilerinizi, adresinize en yakın konumda hizmet veren nakliye ekiplerimize iletiyoruz.

Bu kapsamda üye ekiplerimizin sizler ile iletişime geçmesini sağlıyoruz.

Online Adımlarla Hızlı İller Arası Nakliye Hizmeti Rezervasyonu

Güvenilir platform yapımız ile sizlere kısa sürede tamamlayabileceğiniz ve açık ifadeler üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz rezervasyon koşulunu sunuyoruz.

Platformumuz ile nakliye rezervasyonlarınızı kolaylıkla nasıl gerçekleştireceğiniz hakkında bilgileri ise şu şekilde sıralarız:

 • Platform ana sayfa alanımızda bulunan ‘’ özel fiyat hesapla’’ başlıklı sekmemiz, rezervasyon aşamalarınızı en kısa sürede gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.
 • Sekme başlığımıza giriş sağlama işleminiz ardından, rezervasyonunuza ilişkin detaylı bilgileri ve talep içeriklerini tanımlayacağınız ekleme tablolarımızı sırasıyla görüntüleme imkanı bulursunuz.
 • Rezervasyon sekmemizde yer alan ilk tablo alanımız içinden, taşınacağınız eski evin bulunduğu il, ilçe, mahalle konumlarını tanımlama işlemini gerçekleştirirsiniz.
 • Bir sonraki adımda yönlendirileceğiniz tablo alanında ise yeni taşınacağınız eve ait il, ilçe, mahalle bilgilerini tanımlama işlemini sağlarsınız.
 • Bu adımlar ardından, eski konutunuzun kaç odaya, kaç metrekare alana sahip olduğunu ve kaçıncı katta yer aldığını ayrıntılı şekilde yeni tablo alanlarımızdan kolaylıkla seçersiniz.
 • Yönlendirileceğiniz bir sonraki tablo alanında ise eşyalarınızı asansörle, modüler asansörle veya merdivenlerden taşıma seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edersiniz.
 • Rezervasyon işleminizi onaylamadan önce, yeni dairenizin kaçıncı katta yer aldığını, paketleme işlemlerinde yararlanmak istediğiniz tercihi belirtip, Emtia sigorta kapsamından tercihe bağlı olarak yararlanma veya yararlanmama kararlarınızı sistemimize tanımlarsınız.
 • Yeni tablo alanından taşınmak istediğiniz tarihi, yıl, ay, gün, saat bilgileri üzerinden seçip, son tablo alanına isim, soy isim, e-posta ve cep telefonu numarası bilgilerinizi girerek, online rezervasyonunuz işlemlerinizi tamamlarsınız.
 • Rezervasyon aşamamız kapsamında sizlerden aldığımız detaylı bilgiler, sizleri, ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılayacak olan nakliye komitesi üye ekiplerimize yönlendirmemize ışık tutar.

Diğer yandan tanımladığınız tarih detayları, ekiplerimize ilettiğimiz bilgiler dahilinde bulunur.

Tarih bilgilerinde nakliye hizmetine hazır olan ekiplerimiz, tam zamanında yeni dairelerinize taşınmanızı sağlarlar.

Özel Ve Avantajlı Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyat Hesaplama Hizmetimiz

Platform yapımız ile sizlere sunduğumuz avantajlı ev özel fiyata hesaplama hizmetimizi, hızlı adımlar çerçevesinde sunarız.

Bu yöntemimizden rezervasyon koşullarımızda yararlanmanızı sağlayarak, işlemleriniz sonunda en avantajlı fiyatlar üzerinden hizmet almanızı sağlıyoruz.

Online Rezervasyon Adımlarıyla Nakliye Taleplerinize Kısa Sürede Yanıt Alın

Online Rezervasyon Adımlarıyla İller Arası Nakliye Taleplerinize Kısa Sürede Yanıt Alın

Özel fiyat hesaplama işlemimizden yararlanmak için izleme imkanına sahip olduğunuz adımlar hakkında detayları şöyle sıralarız:

Platform ana sayfamızda yer alan ‘’ özel fiyat hesapla’’ sekmemiz içerisine giriş yaparak, nakliye işleminiz için sunduğumuz en avantajlı fiyat rakamını görüntüleme imkanına sahipsiniz.

Sekmemiz ile erişeceğiniz tablo alanlarından eski ve yani evlerinizin yer aldığı ilçe, mahalle, eşyalarınızın nasıl paketlemek istediğiniz, taşınacak eşyalarınızın kaç odalı bir ev alanına ait olduğu hakkında detaylı bilgileri seçerek, sizlere sunduğumuz en avantajlı fiyat seçeneğini görüntüleme imkanına sahipsiniz.

Bu yöntemimiz sayesinde, ev taşımacılığı hizmetinden yararlanmadan önce rezervasyon aşamasından hangi fiyat tutarı üzerinden nakliye hizmeti alacağınızı öğrenebilir, güvenilir koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Deneyimli Ekiplerimiz İle Nakliye Hizmetinden Faydalanın

Platformumuzun nakliye komitesine üyelik sağlamış olan ve değerlendirmelerimiz sonunda nakliye gereksinimlerinizi gidermek amacı ile sizlere hizmet sunan ekiplerimiz hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

Nakliye komitemizde 10 yıl ve üzeri deneyime sahip ekiplerimiz bulunmaktadır.

Nakliye ekiplerimiz eşyalarınızı taşıma işlemlerinizde profesyonel paketleme yöntemlerini ve araçlarını kullanarak hizmet sunmayı tercih ederler.

Rezervasyon seçimlerinize bağlı olarak tüm ev eşyalarınızı profesyonel adımlar ile paketleme ve kolilere yerleştirme konusunda uzman çalışanlardan oluşurlar.

Nakliye ekiplerimiz, kaliteli nakliye araçları ile şehir içi ve şehirlerarası taşınma işlemlerine uyumlu hizmet sunarlar.

Yeni evinize taşıdıkları eşyalarınızı ilk etapta gerekli şekillerde monte edip, ikinci etapta ise göstereceğiniz yerlere yerleştirirler.

Ekiplerimiz, güler yüzlü hizmetleri ile taşınma işleminiz ardından memnuniyet duymanız amacıyla çalışırlar.

Sigorta Koşullarından Yararlanma İmkanı

Güvenilir platform yapımız ile nakliye hizmeti rezervasyonlarımız kapsamında tercihe bağlı Emtia Sigorta kapsamımızdan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Özellikle kıymetli evraklara sahip olan işletmelerinizin demirbaş eşyalarınızı yeni adreslerinize taşıma gereksinimleriniz kapsamında sigorta koşullarımızdan yararlanabilirsiniz.

Rezervasyon işlemleriniz kapsamında yararlanabileceğiniz sigorta çeşidi hakkında bilgileri ise şu şekilde sıralarız:

Şehirler arası taşınma ve şehir içi taşınma ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerçekleştirdiğiniz rezervasyon talepleriniz kapsamında yararlanma imkanına sahip olduğunuz sigorta çeşidini, Emtia Sigorta olarak belirleriz.

Emtia Sigorta kapsamında yangın, trafik kazası gibi beklenmedik afetlere karşı eşyalarınızı koruma altına alırsınız.

Sigorta kapsamından eşyaları korumak adına tercih edeceğiniz farklı teminat tutarları üzerinden yararlanma imkanına sahipsiniz.

Tercih edeceğiniz teminat tutarlarınız ise online rezervasyon işlemlerinize onay vermeden önce ‘’ Emtia Sigorta Seçimi’’ tablomuz üzerinden kolaylıkla tanımlarsınız.

Bu sigorta kapsamında yararlanmanız halinde, eşyalarınız teminat kapsamında, her hangi bir riske karşı korunur.

Şehirler Arası Nakliye Komitemize Nasıl Dahil Olursunuz?

Kaliteli platform yapımızda yer almak ve nakliye ihtiyacı bulunana bireylere hizmet sunmak amacıyla nakliye komitemize üye olmak için belirlediğimiz şartlara uygunluk sağlamanız gerekmektedir.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Platformumuz nakliye hizmeti almaya ihtiyacı olan bireylere ek olarak müşteri odaklı nakliye hizmeti sunmak isteyen evden eve nakliyat firmaları da belirli olanaklar sağlamaktadır.

Nakliye komite ekiplerimize dahil olmak isteyen firmalara yönelik açıkladığımız şartlar:

 • Mutlaka müşteri odaklı hizmet sunma koşullarına uygunluk,
 • K3 belge çeşidine sahip olma,
 • Profesyonel paketleme ve eşya montajı sağlama işlemlerinde bilgili en az üç kişilik ekibe sahip olma,
 • Eşyaları dikkatli ve profesyonel şekilde araçlara taşıma alanında bilgiye sahip olma,
 • En az 10 metreküplük hacme sahip eşya taşıma aracına sahip olma,
 • Ortalama standartlarda ise 50 metreküplük eşya taşıma kamyonetlerine sahip olma,
 • Nakliye hizmetleri kapsamında en az 3 yıldır çalışma sergiliyor olma.

Şartlara uygunluk sağlayan, müşteri odaklı çalışma koşullarına sahip nakliye ekipleri, platformuz üzerinden gerçekleştirecekleri online adımlar ile ekiplerimize dahil olma taleplerini iletme imkanına sahiptirler.

Müşteri Odaklı Nakliye Ekipleri İçin Online Kayıt İmkanı

Platform yapımıza üyelik sağlamak isteyen ve şartlarımıza uygunluk sağlayan ekipler, online adımlar ile taleplerini kolaylıkla gerçekleştirmektedirler. Bizlere online adımlarla kolaylıkla ulaşabilmeniz için sunduğumuz yöntemimiz hakkında bilgileri şu şekilde sıralarız:

Platform ana sayfamızda yer alan ‘’ Aramıza Katıl’’ sekmemiz içerisinden bizlere taleplerinizi ileterek, şartlara uygunluk sağlamanız halinde ekiplerimiz arasına dahil olma imkanına sahipsiniz.

Sekmemize giriş işleminiz ile görüntüleyeceğiniz talep tablosu alanına, TC kimlik numaranızı, isminiz, soy isminiz, firma hizmet şehrinizi, doğum tarihinizi, cep telefonu numaranızı, e-posta adresinizi ve tercih edeceğiniz bir kullanıcı şifresi bilgisini yazdıktan sonra, ‘’ kayıt ol’’ kutucuğu üzerinden tıklayarak, kolaylık bizlere ulaşırsınız.

Taleplerinizi iletmeniz ardından, sizlere en kısa süre içerisinde bilgilendirme SMS’imizi iletiriz.

Talep tablosu üzerinde tanımladığınız cep numaranıza ilettiğimiz bilgilendirme SMS’imiz ile onay almanız halinde ekiplerimize dahil olmanız için gerekli koşulları sağlarız.

Nakliye komitesi ekiplerimiz arasında yer almanız halinde, platform yapımız üzerinden müşteri odaklı hizmet detaylarınızı sunacağınız bireylere ulaşmanız için sizlere aracılık sağlarız.

İller Arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliyat hizmetleri, şehir içi adres değişikliği yapma koşullarınız kapsamında, eşyalarınızın uygun araç modelleri ve uygun paketleme koşulları ile taşınmasını sağlayan hizmet çeşididir.

Platform hizmetimiz kapsamında şehirler arası nakliye ihtiyaçlarınız gidermek amacıyla avantajlı ve özel fiyat seçeneklerinden yararlanma imkanı elde edersiniz.

Platformumuzda yer alan üye ekiplerimizin sunduğu ideal paketleme ve profesyonel taşıma işlemleri kapsamında hizmet alırsınız.

Platform hizmetimiz ile sizlere sunduğumuz ‘’ Özel Fiyat Hesapla’’ sekmemizden yararlanarak, kolay online adımlar ile bulunduğunuz şehir ve taşınmak istediğiniz yeni şehir bilgilerini tanımlayarak, avantajlı fiyat değerlerimizi görüntüleme imkanına sahipsiniz.

Avantajlı fiyat seçeneklerini belirleme işleminizin ardından ise anlaşılır online adımlar ile nakliye hizmeti sırasında yararlanmak istediğiniz detayları ve tarih bilgilerini tanımlayarak, rezervasyon kayıtlarınızı tamamlarsınız.

Rezervasyon talepleriniz ardından, belirlediğiniz tarih için uygun olan ve size en yakın konumda yer alan ev taşıma firması ekibimize bilgilerinizi iletip, ekiplerimizin sizlerle iletişime geçmelerini sağlıyoruz.

Güvenilir Paketleme Koşulları

Güvenilir koşullarda paketleme işlemi, eşyalarınızın ideal koşullarda her hangi bir zarar almadan taşınmasını sağlar.

Paketleme işlemlerinden beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve kırılabilecek küçük eşyalarınız farklı paketleme elamanları ile muhafaza edilmelidir.

Beyaz eşyalarınız için patpat ve streç elemanları kullanılırken, küçük eşyalarınız sağlam kartonlara yerleştirilmelidir.

Bu bilgiler kapsamında, platformumuzda tamamlayacağınız rezervasyonlarınızın ardından, deneyimli ekiplerimiz eşyalarınız için ideal araçları kullanarak paketleme işlemleri gerçekleştirirler.

Güvenli Nakliye Hizmeti

Güvenli Nakliye Hizmeti

Rezervasyon taleplerinizde tüm eşyalarınız veya beyaz eşyalarınızı paketleme işlemlerinin ekiplerimiz tarafından yapılmasını talep etmeniz halinde sizlere sunduğumuz paketleme koşullarımız hakkında detaylar şöyledir:

Nakliye işlemlerinizde paketlemeler dayanıklı ve kaliteli koliler kullanılarak gerçekleştirilir.

Küçük eşyalarınız dayanıklı koli çeşitleri kullanılarak paketlenir.

Araçlara yerleştirilme işlemi öncesinde, mobilyalarınız dış kısımlarını tamamen kapatacak şekilde patpat ve streç uygulamaları ile paketlenirler.

Beyaz eşyalarınız, televizyonlarınız, mobilyalarınız, papat ve streç araçları ile kaplanarak paketlenir.

Paketlenen eşyalarınız nakliye ekiplerimiz tarafından, şehir içi veya şehir dışı nakliye hizmeti alma koşulunuza bağlı olarak özel seçilen, kaliteli araç modellerine yüklenirler.

Tüm aşamaların ardından eşyalarınız güvenilir koşullar ile taşınarak, yeni adreslerinizde montaj işlemlerine tabi tutulurlar.

Tercih Edilen Tarihte Nakliye Hizmetinden Yararlanma

Platform hizmetimiz kapsamında tercih ettiğiniz yakın veya ileri bir tarih için nakliye hizmeti rezervasyonlarınızı gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Rezervasyon aşamasında tercih edeceğiniz tarihte uygun olan deneyimli nakliye firması ekiplerimizle yeni adreslerinize taşınmanız için gerekli tüm koşulları sağlıyoruz.

Tercih ettiğiniz bir tarihte nakliye hizmeti almak için platformumuz üzerinden yararlanacağınız koşullar hakkında bilgileri ise şu şekilde sıralarız:

Platformumuz üzerinden ‘’ Özel Fiyat Hesapla’’ sekmesine giriş sağlayarak rezervasyon adımlarınıza başlayabilirsiniz.

Rezervasyon adımlarınızda tüm adres, konut tipi, eşya paketleme tercihleri bilgilerinizi tanımladıktan sonra, detaylı tarih bilgilerini tanımlama imkanından yararlanırsınız.

Rezervasyon işleminiz için onay verme işleminizin hemen öncesinde sizlere sunduğumuz tarih belirleme tablo çizelgemiz üzerinden, taşınmak istediğiniz tarihi yıl, ay, gün ve saat ayrıntılarını girerek kısa sürede tanımlarsınız.

Online adımlar kapsamında yapacağınız bu tanımlama ile belirlediğiniz tarih için saat sabah 09:00 veya öğlen 13:00 saatlerinde nakliye hizmetinden yararlanma tercihi yapma imkanına sahipsiniz.

Belirlediğiniz tarih detaylarını, o tarih için uygun olan deneyimli evden eve nakliye ekiplerimize iletiriz.

Tarih bilgilerinizi iletme işlemimiz kapsamında, rezervasyon koşullarında ilettiğiniz tercihlerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan nakliye ekibimizin sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Tüm bu detaylar çerçevesinde tam tarihinde ve saatinde yeni adreslerinize ulaşmanız için gerekli koşulları oluşturuyoruz.

Neden Nakliye Platformumuzu Tercih Etmelisiniz?

Platformumuz tercih etmeniz halinde sizleri, deneyimli nakliye ekiplerimiz ile buluştururuz.

Bizleri tercih etmeniz halinde sizlere sunduğumuz avantajları ise şu şekilde sıralarız:

 • Özel ve avantajlı fiyatlardan yararlanma,
 • Fiyatları nakliye hizmeti öncesi öğrenme,
 • Eşya paketleme aşamalarını deneyimli ekiplerin gerçekleştirmesi,
 • Tercihe bağlı şehir içi veya şehir dışı nakliye işlemlerinden yararlanma,
 • Şehirler arası nakliyeci ekipler ve uygun araçlar ile taşınma,
 • Tam tarihinde yeni adrese taşınma,
 • Tercihe bağlı Emtia Sigortasından yararlanma,
 • İleri tarihe rezervasyon gerçekleştirme,
 • Nakliye hizmeti kapsamında, tercihe bağlı olarak asansör veya merdivenlerden eşya taşınması taleplerinde bulunabilme,
 • Tarih bilgilerini ayrıntılı şekilde tanımlama,
 • Online işlem adımları ile kolay ve anlaşılır koşullarda her nerede olursanız olun nakliye hizmeti rezervasyonu sağlama,
 • En az 3 yıl ortalama 10 yıl deneyimli ekipler ile nakliye hizmetinden yararlanma.

Tüm avantajları sizlere, rezervasyon aşamalarımız ve sonrasında sunarak, güvenilir nakliye hizmetlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz.

Diğer yandan detaylı özel isteklerinizi platformumuzdan iletmeniz için gerekli koşulları sunuyoruz.

Rezervasyon adımınızı tamamlamadan önce ‘’ Bilmemiz Gereken Başka Bir şey’’ sekmemiz içerisinde detaylı isteklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bu bölümde özel şekilde taşınması gereken eşyalarınız, kaç adet büyük ebatlı eşya taşımak istediğiniz, taşıma araçlarının binanızın hangi alanına park etmesini istediğiniz hakkında detaylara yer verip, şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak için rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Zahmetsiz Taşınma Koşullarından Nasıl Yararlanılır?

Şehirlerarası evden eve nakliye hizmetlerinden yararlanarak zahmetsiz şekilde taşınma işlemi gerçekleştirebilmek için taşınacağınız tarih tanımlı bir rezervasyon gerçekleştirmeniz en doğru yöntem olacaktır. İleri tarihli rezervasyonlar kapsamında nakliye hizmetinden faydalanmak, deneyimli bir ekip çalışması kapsamında eşyalarınızın en kısa sürede paketlenmesi, uygun yapıda araçlara yerleştirilmesi ve tam tarihinde yeni adresinize taşınma imkanlarından yararlanmazı sağlamaktadır.

Güvenilir Paketleme Koşulları

Güvenilir koşullarda paketleme işlemi, eşyalarınızın ideal koşullarda her hangi bir zarar almadan taşınmasını sağlar. Paketleme işlemlerinden beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve kırılabilecek küçük eşyalarınız farklı paketleme elamanları ile muhafaza edilmelidir. Beyaz eşyalarınız için patpat ve streç elemanları kullanılırken, küçük eşyalarınız sağlam kartonlara yerleştirilmelidir.

Tercih Edilen Tarihte Nakliye Hizmetinden Yararlanma

Platform hizmetimiz kapsamında tercih ettiğiniz yakın veya ileri bir tarih için nakliye hizmeti rezervasyonlarınızı gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Rezervasyon aşamasında tercih edeceğiniz tarihte uygun olan deneyimli nakliye firması ekiplerimizle yeni adreslerinize taşınmanız için gerekli tüm koşulları sağlıyoruz.

Neden Platformumuzu Tercih Etmelisiniz?

Tüm avantajları sizlere, rezervasyon aşamalarımız ve sonrasında sunarak, güvenilir nakliye hizmetlerinden yararlanmanızı sağlıyoruz. Diğer yandan detaylı özel isteklerinizi platformumuzdan iletmeniz için gerekli koşulları sunuyoruz.
 1. https://uyguntasin.com/category/ev-tasimaciligi/
 2. Şehirler Arası Nakliyat

Ev Taşımacılığı mı Yapıyorsun?

Aramıza Katıl